Dni Kawy

W dniach 13-14 stycznia 2020 w ZSR Prudnik odbyły się Dni Kawy 2020, podczas których chętni uczniowie naszej szkoły pod okiem mistrza Pana Ryszarda Kuczery uczyli się sztuki parzenia kawy i latte art. Za zamkniętymi drzwiami młodzież poznawała tajniki doskonałego espresso, cappuccino i latte, a w międzyczasie na pasażu w budynku LO odbywała się sprzedaż kawy oraz słodkości, które cieszyły się ogromnym powodzeniem. Osoby czekające w kolejce do zakupów, mogły spożytkować czas na przeglądaniu bogatej wystawy młynków, które zostały użyczone przez uczniów naszej szkoły.
Bardzo dziękujemy za to: Jasmin Wycisk, Julii Hajduk, Wiktorii Samojeden, Kamili Kollek, Teresie Benska, Martynie Gajda, Wiktorii Kurek, Nikoli Gorek, Wiktorii Spallek.
Po przeglądnięciu wystawy, na której oprócz młynków znajdowały się kawowe świeczki uczniowie mogli zaznać chwilę relaksu w kąciku SPA, w którym dziewczyny z klasy 3TEH wykonywały peeling kawowy, który cieszył się ogromną popularnością.

Podczas Dni Kawy odbyła się loteria, w której można było wziąć udział po zakupie kawy i ciasta- gratulujemy wszystkim wygranym! 🙂 Zapach kawy roznosił się po całej szkole!

Chcielibyśmy bardzo podziękować uczniom bez których nie odbyły by się te dni- dziękujemy za przygotowanie i sprawną obsługę klasie 3 TEH, pomoc klasy 1 TWH, dziękujemy WSZYSTKIM klasom, które przygotowały ciasto i deserki na te dni, dziękujemy uczniom uczestniczącym w warsztatach za poszerzenie wiedzy zawodowej oraz dziękujemy wszystkim, którzy dokonali zakupów w ciągu tych dwóch dni i dołożyli cegiełkę do rozwoju naszej szkoły!

Szkoda, że to już koniec, ale mamy nadzieję, że Dni Kawy staną się imprezą cykliczną i na stałe wpiszą się w kalendarz ZSR Prudnik, tak więc- do zobaczenia za rok:)
Pozdrawiamy organizatorki – Aneta Hutniczak-Rybka i Aleksandra Chruściel